GRUDZIEŃ w Family Spot Łomianki


28 listopada 2023 r.

 

Zapraszamy na nasze GRUDNIOWE wydarzenia w Family Spot Łomianki.
4  grudnia  Czym pachną Święta?- zajęcia w języku angielskim skierowane do rodziców z małymi dziećmi. Na warsztatach wybierzemy się w podróż po świątecznych zapachach, poznamy historie Św. Mikołaja, będziemy śpiewać i tańczyć, a to wszystko w języku angielskim. Kiedy dzieci zajmą się dekorowaniem pierniczków, rodzice posłuchają o tradycjach świątecznych w Wielkiej Brytanii.
11 grudnia Spotkanie przy świecach. Warsztaty zdobienia świec. Świece są przepiękne, mogą stanowić uzupełnienie dekoracji wnętrza lub być wspaniałym prezentem dla najbliższych. Wprowadzają do domu ciepło i urokliwy blask. Podczas warsztatów zarówno dzieci jak i dorośli będą kształtowali swoją kreatywność i doskonalili zdolności manualne. Z pewnością powstaną pięknie udekorowane świece.
16 grudnia „Nasza szopka” Warsztaty rękodzielnicze dla rodzin, które poprowadzi rodowity Włoch. Opowiemy o włoskiej tradycji świątecznej, zdradzimy czy na Boże Narodzenie we Włoszech ważniejsza jest choinka, czy szopka, każda rodzina stworzy swoja własną małą szopkę we włoskim stylu, każda będzie oryginalna i niepowtarzalna.
18 grudnia - Profilaktyka zdrowia Rodziny- Poruszymy następujące tematy: Od czego zależy nasza odporność? Strategia 5S, a zdrowie naszej rodziny.
Jelita centrum zarządzania naszym samopoczuciem. 10 faktów o grzybach i pasożytach, o których się nie mówi oraz 5 kluczowych zasad zdrowego odżywiania, które wpływają na zdrowie całej rodzin. Świąteczny zdrowy stół, czy to możliwe?:)
ZAPISY na wydarzenia grudniowe: SMS na nr 733 722 473 lub mail: lomianki@3plus.pl
Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter