Pomiędzy dzieciństwem a dojrzałością - po raz kolejny w FS Łomianki


28 listopada 2023 r.

Specjalnie na życzenie naszych uczestników wydarzeń, organizowanych w Family Spot Łomianki, ponownie zaprosiliśmy panią Ewę Stradomską- eksperta od nastolatków.

W trakcie spotkania z Ewą Stradomską w Family Spot Łomianki odkryliśmy, jak często brak wiedzy może utrudnić zrozumienie naszych nastolatków.
Dowiedzieliśmy się o skomplikowanych procesach rozwojowych w zmieniającym się mózgu oraz o potrzebach i uczuciach naszych dzieci. Dla nas jako rodziców, to było niezwykle cenne - otrzymaliśmy konkretną wiedzę, propozycje inspirujących ćwiczeń oraz zachętę do otwartości i dialogu nie tylko z dzieckiem.
To wspólne działanie w nurcie Porozumienia Bez Przemocy jest dla nas motywacją do pogłębiania relacji nie tylko z dziećmi i mężem, ale przede wszystkim z samymi sobą. Zrozumienie własnych potrzeb i troska o siebie stanowią kluczowe elementy na drodze do twórczego dialogu z drugim człowieka.
Dziękujemy Pani Ewie Stradomskiej za dzielenie się swoim doświadczeniem i pasją do otwartości oraz ciekawości wobec innych. Słuchanie sercem stało się dla nas ważnym zadaniem po tym poniedziałkowym spotkaniu.
Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter