Warsztaty Bożonarodzeniowe dla całych rodzin


4 grudnia 2023 r.

Warsztaty bożonarodzeniowe, które odbyły się 2 grudnia, były wyjątkowym przeżyciem. Po raz kolejny Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" oraz  Urząd Miejski w Łomiankach przygotowali warsztaty rodzinne cieszące się dużym zainteresowaniem wśród rodzin z naszego miasta.
Prowadzący warsztaty opowiedzieli o tradycji wieńców adwentowych, tłumacząc symbolikę każdego elementu. Dzieci uważnie wsłuchiwały się w historie związane z okresem adwentu, pytając o różne szczegóły i ciekawostki. To nie tylko świetna okazja do twórczego działania, ale również doskonały moment do edukacji związanej z kulturą i tradycją świąt Bożego Narodzenia.
Rodziny opuszczały salę z uśmiechami na twarzach, trzymając w rękach nie tylko własnoręcznie wykonane wieńce adwentowe, ale również pełne serdeczności wspomnienia ze wspólnie spędzonego czasu.
To wyjątkowe wydarzenie nie tylko przyczyniło się do przygotowania rodzin do nadchodzących świąt, ale także wzmocniło więzi między pokoleniami i zainspirowało do dalszej wspólnej twórczości.
Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Łomianki.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter