Podsumowanie wydarzenia ,,Nasza Szopka"


18 grudnia 2023 r.

Podsumowanie wydarzenia ,,Nasza Szopka" i podziękowanie wszystkim za projekt "Family Spot" który gościł w Łomiankach od czerwca do grudnia 20203.

Podsumowanie i podziękowanie za projekt "Family Spot" w Łomiankach.


Drodzy Uczestnicy,


Po magicznym finale naszego projektu "Family Spot" w Centrum Kultury w Łomiankach pragniemy serdecznie podziękować każdemu z Was za niezapomniane chwile, które razem spędziliśmy. Nasze ostatnie spotkanie, zorganizowane w świątecznym duchu, przyniosło nam wszystkim mnóstwo radości i ciepła.


Podczas warsztatów tworzenia szopek, prowadzonych przez naszego włoskiego instruktora Roberto Orru, mieliśmy okazję dowiedzieć się, że tradycja ta jest we Włoszech starsza niż choinka. To wspaniałe, że mogliśmy odkryć tę kulturę i czerpać z niej inspiracje. Dziękujemy 10 rodzinom, które zebrały się w sali widowiskowej, magicznie zamienionej na ten czas w salę kominkową, gdzie świąteczna muzyka tworzyła niezwykłą atmosferę.


Szczególne podziękowania kierujemy do naszej rzeczniczki projektu, Anity Łodzińskiej, za wierszyk, którym ujęła w słowa atmosferę tych chwil. Wasza obecność, drodzy uczestnicy, nadawała temu wydarzeniu wyjątkowego charakteru.


Podziękowania należą się również Januszowi Zawadzkiemu, Dyrektorowi Centrum Kultury w Łomiankach, za gościnność i wsparcie w realizacji tego projektu. Jego piękne słowa podziękowania dla animatorów rodzinnych — Anny i Piotra Bartoszewskich, którzy zorganizowali 28 wydarzeń dla około 800 osób, były dla nas wszystkich źródłem dumy i motywacji.


Podkreślamy też ogromne znaczenie obecności Burmistrz Łomianek Pani Małgorzaty Żebrowskiej-Piotrak, która swoją wizytą ubogaciła czas podziękowań i podsumowań.
Przede wszystkim jednak to Wy, uczestnicy, jesteście sercem tego projektu. Dzięki Wam mogliśmy wspólnie tworzyć, integrować się i wzmacniać nasze rodzinne relacje. Mamy nadzieję, że projekt przyniósł Wam wiele radości i inspiracji do dalszego odkrywania wartości płynących z budowania wzajemnych relacji.


Życzymy Wam bliskości i ciepła na nadchodzące święta. Pamiętajcie o nas i odwiedzajcie naszego Facebooka.

Z niecierpliwością czekamy na nasze ponowne spotkanie w nowym roku! 


I jeszcze wiersz napisany specjalnie dla Family Spot Łomianki w czasie warsztatu ,,Nasza szopka":


Rodziny się spotkały,
Kartony przygotowały,
Klej gorący, nożyk tnący,
Szopka robi się niechcący!


Tatusiowie pomagają,
Dzieci bardzo się starają!
Wspólnie zrobią coś pięknego
I ucieszą się do tego:)


W tle muzyczka i kominek
Do świąt cudny to przyczynek!
Niech Wam razem dobrze będzie,
Kochajcie się zawsze i wszędzie!


Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół Organizacyjny Projektu "Family Spot" Łomianki


Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter